Publikohet marrëveshja e VV-së me AKR-në dhe AAK-në (DOKUMENT)

01 nëntor 2017 | 12:45

Në “marrëveshjen politike”, thuhet se VV do të udhëheq me 60 % të drejtorive, AAK do ta ketë nënkryetarin e Komunës dhe 30 % të drejtorive komunale, kurse AKR-ja kryesuesin e Kuvendit dhe 10 % të drejtorive, shkruan “kamenicapress”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person është vrarë mëngjesin e sotëm në rrugën “Xhafer…