‘Pushuesi’ i paftuar tmerron turistët

17 janar 10:54

Turistët në një plazh në Kolumbi janë tmerruar kur panë parë duke ecur në plazh një ‘pushues’ të paftuar. Ata nisën të iknin me vrap ndërsa një krokodil i madh hyri në plazh dhe nisi të ecte në breg.

Video e filmuar tregon zvarranikun që ecën në plazh në Parkun Kombëtar Natyror Tayrona në Santa Marta. Një grup të rinjsh shihen duke ikur me vrap në panik për t’i shpëtuar krokodilit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtuesit e Federatës së Basketbollit të Kosovës dhe të KB…