Qytetarët e Kosovës po zgjedhin ‘Sharr Travel-in’ për pushimet në Shqipëri

20 qershor 2024 | 18:42

Mëngjesin e sotëm, mbi 240 kosovarë u nisën drejt destinacioneve turistike të Shëngjinit dhe Velipojës përmes udhëtimeve të organizuara nga kompania Sharr Travel, duke filluar kështu pushimet e tyre verore në bregdetin shqiptar.

Kompania Sharr Travel është e njohur për përkushtimin e saj ndaj cilësisë dhe komoditetit në shërbimet që ofron. Duke përmbushur pritshmëritë e klientëve të saj, Sharr Travel siguron që çdo udhëtim të jetë një përvojë e paharrueshme.

Autobusët e kompanisë janë të pajisur me të gjitha lehtësitë e nevojshme për një udhëtim të rehatshëm, duke përfshirë ajër të kondicionuar, dhe sedilje të rehatshme. Sharr Travel ofron udhëtime të rregullta drejt destinacioneve më të njohura turistike në bregdetin shqiptar. Këto vende janë të njohura për plazhet e tyre të pastra, ujërat e kristalta dhe shërbimet e shkëlqyera turistike.

Organizimi i udhëtimeve nga Sharr Travel garanton jo vetëm një udhëtim të sigurt dhe të rehatshëm, por edhe përvoja të veçanta në destinacionet e zgjedhura me kujdes.

Kompania po kujdeset që gjatë gjithë verës të ofrojë oferta speciale për pushuesit, duke përfshirë zbritje dhe paketa të veçanta për familjet dhe grupet, për të bërë pushimet e tyre edhe më të përballueshme dhe të këndshme.

Për rezervime ju mund të kontaktoni në :

044/610015 & 044542029 (Whatsapp)

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

Sharr Travel e gjeni edhe në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një gjykatës suedez ka liruar të enjten një ish-gjeneral të…