R Kelly mund t’i shpëtojë burgimit

26 shkurt 2019 | 11:50

Reperi i njohur R Kelly po përballet me dhjetëra akuza për abuzime seksuale, që mendohet se kanë ndodhur përgjatë disa vjetëve.

Para dy ditësh u lëshua një urdhërarrest ndaj tij dhe këngëtari u arrestua në Chicago pasi akuzohet për abuzimin seksual të katër femrave, përfshirë tri ferma të mitura.

Megjithatë, reperi i njohur mund të lirohet me kusht nëse paguan një milion dollarë. Reperi është urdhëruar gjithashtu ta dorëzojë pasaportën e tij dhe të mos ketë kontakte me asnjë të mitur nën moshën 18-vjeçare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Biznesmenja Kylie Jenner ka larguar nga miqësia, në llogarinë e…