Rama: Sa më shumë të lehin qentë, aq më të frymëzuar jemi për ta bërë Shqipërinë që duam (Video)

11 shkurt 11:38

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur javën me postimin e një videoje nga punimet në kantierin e Rrugës së Arbërit.

Rama nëpërmjet kësaj videoje të cilën e ka postuar në llogarinë e vet “Facebook” nuk ka harruar t’i thumbojë kritikët.

“Mirëmëngjes… dhe me këto pamje që s’kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arbërit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë”, ka shkruar Rama. /TCh/

MIRËMËNGJES 😀dhe me këto pamje që s'kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arberit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë 👍

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 10 février 2019

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja e Shkrimtarëve e Kosovës hap konkursin Manifestimi letrar-artistik “Ora…