Rama: Urime ditën e bekuar të Pavarësisë së Kosovës të gjithë shqiptarëve

17 shkurt 11:58

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar Kosovën në 12 vjetorin e Pavarësisë.

“Urime ditën e bekuar të Pavarësisë së Kosovës të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen dhe i përjetshëm qoftë kujtimi i atyre që dhanë jetën për këtë ditë”, ka shkruar ai në llogarinë e vet në “Facebook”.

URIME DITËN E BEKUAR TË PAVARËSISË SË KOSOVËS

URIME DITËN E BEKUAR TË PAVARËSISË SË KOSOVËS TË GJITHË SHQIPTARËVE KUDO QË NDODHEN DHE I PËRJETSHËM QOFTË KUJTIMI I ATYRE QË DHANË JETËN PËR KËTË DITË?????

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 16. Februar 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA), Donald Trump,…