Rama uron Fitër Bajramin me këtë fotografi

15 qershor 2018 | 09:24

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot të gjithë besimtarët myslimanë që festojnë Bajramin, pas një muaji të gjatë agjërimi.

Me një postim në faqen e tij në “Facebook”, Rama ka uruar të gjithë myslimanët, duke i bashkangjitur urimit foton e Xhamisë së re të Namazgjasë, punimet për të cilën janë drejt përfundimit.

Mesazhi i Ramës

MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj GËZUAR BAJRAMIN

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manifestimi qendror për festën e Fitër Bajramit për Republikën e…