Reagon Carla Bruni pas dënimit me burg për Sarkozy

01 mars 2021 | 23:06

Ka postuar një foto teksa shihet duke u puthur me bashkëshortin e saj, ish presidentin francez Nicolas Sarkozy. Carla Bruni e quan padrejtësi dënimin e tij me një vit burg, pasi u shpall fajtor për akuzat për korrupsion.

Reagon Carla Bruni pas dënimit me një vit burg për Sarkozy

Këngëtarja dhe kompozitorja italo-franceze 53 vjeçe shkruan në Instagram se lufta vazhdon dhe se e vërteta do të dalë në dritë:

‘Me çfarë intensiteti të çmendur u dha ky vendim, dashuria ime Nicolas Sarkozy …. lufta vazhdon, e vërteta do të dalë #kjo është padrejtësi’.

Reagon Carla Bruni pas dënimit me një vit burg për Sarkozy

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në qytetin rus Vorkuta akulli dhe dëbora kanë mbuluar një…