Reali, 70 milionë dhe dy lojtarë për Pogban

05 korrik 13:57

Real Madridi e dëshiron me çdo kusht mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.

Reali ka ofruar 70 milionë euro për francezin dhe dy yjet e skuadrës: Toni Kross e Gareath Bale.

Mesfushori i “Djajve të Kuq”, është shumë i kërkuar nga “Los Blancos” dhe Juventusi. Reali po mundohet ta transferojë mesfushorin në “Santiago Bernabeu” dhe është gati t’i sakrifikoi dy yjet e skuadrës për të bërë këtë transferim.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe Eliot Engel, miku amerikan i shqiptarëve dhe kongresmen në…