Reali kualifikohet në çerekfinale

22 janar 23:11

Ndryshe nga Barcelona, Real Madridi nuk u lodh shumë për të eliminuar nga Kupa e Mbretit modestët e Unionistas.

Madrilenët fituan 1-3 me golat e Garet Bejl dhe Brahim Diaz, ndërsa vetë vendasit u dhanë një ndihmë në golin e dytë.

Ekipi i Zinedine Zidane luan sërish jashtë këtë javë teksa duhet të udhëtojë në fushën e Real Valadolitit për t’u përballur në kuadër të kampionatit spanjoll.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i AAK-së, Pal Lekaj, ka thënë se partia e…