Reali ofron 150 milionë euro dhe Balen për Kanen

03 janar 2018 | 21:36

Real Madridi është i gatshëm të ofrojë 150 milionë euro plus yllin e saj Gareth Bale për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane, raporton Sport.

“Los Blancos” e vlerëson Balen rreth 50 milionë euro, që do të thotë se oferta për Kanen është rreth 200 milionë euro, transmeton Koha.net.

Reali mund të ketë konkurrencën e Manchester Unitedit për shërbimet e sulmuesit anglez.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Papunësia në Gjermani për vitin 2017 arriti në nivelin më…