Reali po përgatit një ofertë për Mbappe

20 gusht 2023 | 15:39

Sulmuesi Kylian Mbappe ende mund të transferohet nga PSG te Real Madrid këtë verë. Sipas “Bild”, klubi madrilen po planifikon të bëjë një ofertë për Mbappe afër mbylljes së merkatos, ndoshta jo përpara 29 ose 30 gushtit.

Duke dorëzuar ofertën me vonesë, Reali dëshiron të shmangë negociatat e zgjatura dhe të ushtrojë presion mbi PSG. Sipas burimit, Madridi do të ofrojë 120 milionë euro për Mbappe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, do të udhëtojë të hënën…