Reali shumë shpejt me trajner të ri

22 tetor 2018 | 11:02

Duket se Lopetegui po kalon orët e fundit si trajner i Realit të Madridit. Sipas së përditshmes “AS”, bëhet me dije se Antonio Conte do të vijë në vendin e vet.

Resali u mund 1-2 në shtëpi nga Levante dhe ky rezultat ishte fundi për spanjollin. Megjithëse javën e ardhshme do të luhet Barcelona – Real Madrid, çfarëdo rezultati të marrë trajneri, duket se fatet e tij janë caktuar.

Gazeta spanjolle thekson se Perezi është takuar me Conten që pas humbjes që Reali pësoi në Moskë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj, ka vizituar…