Remzie Osmani kujton kohën kur u njoftua me bashkëshortin (Video)

08 prill 22:18

Këtë javë mysafir në emisionin ‘N’KosovëShow’ ishin këngëtarja Remzie Osmani dhe vëllai i saj Nexhati.

Ishte Remzie Osmani ajo e cila u rikthye në kohë për t’i kujtuar fillimet e para të dashurisë.

Ajo tregoi se si u njoftua me bashkëshortin e saj të cilin e kishte shok klase. E vëllai i saj publikisht tregoi se sa krenar është me motrën.

Përveç tyre në këtë emision kishte edhe mysafir të tjerë dhe atmosfera ishte interesante, ndërsa detajet mund t’i ndiqni në linkun që ju sjellim në vazhdim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli dhe reperi…