Richard Gere martohet fshehurazi

25 prill 10:56

Richard Gere është martuar fshehurazi me të dashurën e tij shumë më të re në moshë.

Sipas revistës spanjolle “Hello”, 68-vjeçari Gere dhe e dashura e tij 35-vjeçare, Alejandra Silva, po planifikojnë ta festojnë martesën e tyre me një festë familjare në shtëpinë e tyre në Nju Jork më 6 maj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja e njohur Gwyneth Paltrow ka shkëlqyer në tapetin e…