Rihanna mahnitë me fotografinë e re në “Instagram”

12 tetor 2018 | 14:24

Është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me shumë grim dhe aksesor.

Në këtë pamje të saj mbretëronte ngjyra vjollce si në tonet e grimit ashtu edhe në pallton që mbante veshur.

Ndryshe, edhe në këtë imazh ajo kishte promovuar disa nga produktet e saj të reja kozmetike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i LDK-së, Naser Rugova, sot ka drejtuar kritika të…