Rihanna poston fotot e të pasmeve, fansat “çmenden” pas saj

18 tetor 13:48

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, është treguar mjaft e guximshme me postimin e fundit në rrjetet sociale. Ditën e djeshme, ajo vendosi që t’i zgjonte ndjekësit e saj me disa poza shumë “hot”.

Duke modeluar një veshje me dantella nga koleksioni i saj “Savage X Fenty”, 33-vjeçarja postoi një ‘belfie’ (selfie të pasme) mjaft provokuese.

“Nëse u zgjuat vonë kjo është për ju”, shkruan Rihanna bashkëngjitur me fotot që ngacmoi imagjinatën e ndjekësve.

Veshja asimetrike e dantella e Rihannës e quajtur “gjarpri me zemër të ftohtë “, tregoi pjesën e pasme të saj, si dhe barkun e këngëtares. Imazhet duket se janë nga një xhirim i kohëve të fundit pasi ajo kishte postuar më parë fotografi të saj me po të njëjtën veshje.

“Nëse u zgjuat vonë, kjo është për ju!”/“Nëse u zgjuat vonë, kjo është për ju!”/“Nëse u zgjuat vonë, kjo është për ju!”/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Partia Demokratike e Kosovës (PDK) sipas rezultateve të publikuara në…