Rikthehet flamuri kombëtar të “Rrethi”

20 shkurt 10:29

Për nderë të 10-vjetorit  të Pavarësisë, flamuri i shtetit të Kosovës ishte vendosur të rrethrrotullimi në Prishtinë.

Pas përfundimit të festës, flamuri shtetëror është hequr dhe është vendosur përsëri ai kombëtar.

Vendimi për vendosjen e flamurit kombëtar është marrë nga kryeministri Ramush Haradinaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur sot ka miratuar…