Rikthehet Nazi i grupit ‘Aurora’: Jam njeri hyjnor, komunikova me Zotin, kam gradë të lartë tek ai

11 janar 01:42

Nazmi Sfishta i grupit Aurora këtë javë ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ai aty ka folur për librin e tij “Universofilia”.

Nazi thotë se në të vërtetë, nuk është ai autor i këtij libri, por Zoti.

Sfishta e quan vetën njeri hyjnor. Thotë se zoti nëpërmjet tij dhe grupit Aurora ka një mision të madh për njerëzimin.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndërhyrjet tashmë thuajse janë të pashmangshme për një pjesë të…