Rina dhe Sin Boy, tre milionë për një javë

14 shtator 10:43

Rina Balaj dhe Sin Boy kanë publikuar kohë më parë videoklipin e ri. Dy këngëtarët e rinj kanë publikuar një videoklip me këngë mjaft ritmike. Kënga u pëlqye mjaft shumë qysh në ditët e para të publikimit.

“Gigi” është kënga e fundit e publikuar e dyshes me videoklip. Kënga u realizua nga Zzap n’Chriss me tekst të artistëve. Ndërkaq, videoklipi i cili arriti tre milionë klikime u punua nga “FilmNation”.

Lajme të sponsorizuara