Rita arrin 500 milionë klikime me ‘Lonely Together’ (Video)

14 gusht 15:28

Vetëm një vit më parë, Rita Ora dhe Avicii kanë sjellë bashkëpunimin e tyre me titull “Lonely Together”.

Kënga sigurisht është pritur shumë mirë nga fansat e dyshes dhe tani duket se edhe 1 vit më pas, vazhdon të dëgjohet.

“Lonely Together” ka thyer rekord shikueshmërie, duke arritur 500 milionë klikime në platformën “Spotify” dhe duke u bërë kështu kënga e parë e Ritës me një numër të tillë klikimesh.

Lajmin e ka ndarë vetë Rita përmes profilit të saj në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka ndërruar jetë dr.Ymer Mustafa, mjeku i parë shqiptar në…