Rita falënderon fansat për mbështetjen pas publikimit të albumit

26 nëntor 2018 | 11:36

Rita Ora aktualisht është e zënë duke promovuar albumin e saj të ri “Phoenix”. Këngëtarja 27-vjeçare doli javën e kaluar për të dhënë nënshkrime në albumin e saj në HMV të Liverpoolit, Angli.

Më pas, Rita hyri në “Instagram” për t’i falënderuar fansat për mbështetjen. “Ka qenë një ditë emocionuese deri më tani. Ritabots ju falënderoj për dashurinë dhe mbështetjen tuaj. Ishte ndjenjë e mirë t’ju shihja. Faleminderit të gjithë atyre që e kanë blerë albumin!”, ka shkruar Rita.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E dashura e Jake Owen, Erica Hartlein, është shtatzënë dhe…