Rita Ora: Bashkohuni me mua t’i mbrojmë fëmijët në nevojë

22 nëntor 11:03

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Rita Ora, në Ditën Botërore të Fëmijëve ka thënë se fëmijët nuk duhet të vriten. Këtë e tha me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”.

“Sot është Dita Botërore e Fëmijëve dhe jam krenare që jam bashkuar me UNICEF-in në Mbretërinë e Bashkuar për t’u bërë thirrje të gjithë liderëve t’u japin fund vdekjeve të fëmijëve! Bashkohu me mua”, ka shkruar Rita Ora.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Paris Hiltoni ka mohuar të ketë bërë ndonjëherë operacione plastike…