Rita Ora dhe Bebe Rexha sërish bashkë, të zjarrta në të kuqe në një gala në LA

12 tetor 2018 | 14:59

Ato janë bjonde bombastike dhe vazhdimisht po marrin vëmendjen në shfaqjet e tyre bashkë.

Këtë herë, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë shfaqur shumë elegante derisa janë takuar në një gala të organizuar në Los Angeles, vetëm disa ditë pasi festuan bashkë në AMAs.

Rita është dukur fantastike në fustanin e kuq e të gjatë, ndërsa flokët e bardhë i ka larguar nga fytyra dhe grimi i shkonte shumë me dukjen.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare…