Rita Ora duket shumë bukur në foton e fundit!

31 tetor 2018 | 16:22

Me veshje të bardha të brendshme, Rita duket si mos më mirë dhe shumë seksi.

Kështu është dukur në një imazh të publikuar në “Instagram”.

Derisa, ka njoftuar se ka fituar një çmim nga VMA për vallëzimin më të mirë në këngën “Lonely Together”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtarët e Këshillit Drejtues të Universitetit të Prizrenit “Ukshin Hoti”…