Rita Ora i dhuron prindërve shtëpi luksoze prej 1.3 milion paund  

09 janar 12:39

Rita Ora ka zbuluar se i ka dhënë dhuratë shtëpinë e saj prej 1.3 milion paundësh prindërve që në 2014.

Ajo shprehet se është një shtëpi e madhe në Londër me gjashtë dhoma gjumi. Sipas saj ajo ka shkuar në duart e duhura duke i’a dhuruar prindërve të saj. Nëna e saj dhe babai e kanë rinovuar atë dhe e kanë bërë më luksoze.

Mësohen disa detaje shumë të veçanta përreth shtëpisë. Ka një kopsht të madh për shëtitje ndërsa në brendësinë e saj shtëpia ka piktura gjigante seksi, mobile dhe tapete me lëkura kafshësh si dhe një shkallë dekadente ari.

Rita Ora ka shprehur arsyet e saj përse vendosi ta dhurojë shtëpinë tek prindërit e saj. Ajo shprehet se “ Unë nuk qëndroj asnjëherë në një vend të caktuar, jam gjithmonë në lëvizje. Ata kanë më shumë nevojë. Më poshtë mund të ndiqni disa prej pamjeve ku ajo festoi Krishtlindjet së bashku me familjen dhe miqtë e saj më të mirë.

vlcsnap-2019-01-07-17h40m30s214

8226760-6565377-image-a-243_1546871747174

8226754-6565377-Glamorous_In_one_snap_Rita_s_stunning_mother_Vera_appeared_to_ha-a-272_1546873734714

8226744-6565377-image-a-259_1546871967261

8226752-6565377-image-a-260_1546871977510

8226756-6565377-image-a-263_1546871985488

8227138-6565377-image-m-224_1546871629398

Lajme të sponsorizuara