Rita Ora jep një mesazh për “Ditën Ndërkombëtare të Shëndetit”

07 prill 18:01

Përmes fotografive të fundit, këngëtarja ka bërë të ditur se çdo ditë del për të ecur në ajër të pastër, por gjithnjë duke qenë e sigurt.

Ajo bëri thirrje që gjatë kësaj kohe të vështirë në të cilën po kalojmë, të qëndrojmë të shëndetshëm mendërisht dhe fizikisht.

Mesazhi i saj ishte se ka një dritë në fund të tunellit.

Image may contain: 1 person, shoes, grass, outdoor and nature

Por, vëmendje mori veshja super e shkurtër e saj, në të cilën gati zbuloi pjesët intime.

Image may contain: 1 person, hat, outdoor and close-up

 

“Unë jam shumë mirënjohës që jam në gjendje të largohem nga shtëpia dhe të kem akses në një vend të sigurt një herë në ditë për të ecur dhe për të marrë frymë në ajër të pastër! Sot është #DitaNdërkombëtareeShëndetit dhe është kaq e rëndësishme që të mbajmë veten të shëndetshëm mendërisht dhe fizikisht gjatë kësaj kohe ?❤️✨ Ne mund të jemi përgjegjës së bashku dhe ka një dritë në fund të tunelit !!! Ju dërgoj shumë dashuri të gjithë juve”, ka shkruar ajo.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndeshje me dyer të mbyllura me vetëm 239 persona të…