Rita Ora: Mezi pres të bashkëjetoj me Taikan

04 nëntor 14:39

Rita Ora duket se është dashuruar fort në Taika Waititin.Këngëtarja kosovare ka thënë mezi pret që të bashkëjetoj me të.

Rita ka thënë se po e pret me kënaqësi moderimin e MTV EMA me Taikan.

“Më parë kam qenë drejtuese e shfaqjes së çmimeve në vitin 2017. Por ngjarja e 13 nëntorit do të jetë ndryshe pasi do të qëndrojë pranë partnerit Taika. Nuk kemi punuar kurrë më parë bashkë. Është mirë të jem në gjendje të bëj diçka argëtuese me personin tim të preferuar.

Ne jemi i njëjti person dhe mezi pres të bashkëjetoj me të. Është mirë të gjesh dikë me të cilin mund të argëtohesh, të punosh, të respektosh dhe të respektosh punën e njëri-tjetrit” ka thënë Rita Ora.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka filluar me përplasje seanca e sotme e krerëve të…