Rita Ora në gjirin familjar për festat e fundvitit

27 dhjetor 11:38

Mund të jetë e angazhuar dhe e zënë me projekte të ndryshme. Por, Rita Ora kurrë nuk e harron familjen dhe këtë e ka treguar edhe një herë.

Ajo ka rezervuar mbrëmjet e fundit të vitit ekskluzivisht për familjen për t’i kaluar festat e fundvitit. Traditës ajo nuk i ikën dhe kësaj radhe Rita ka shijuar kohë me babanë, nënën, vëllanë dhe motrën Elenën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Silvester Stalone ka marrë një vizitë të papritur nga shoku…