Rita Ora në “Javën e Modës” me atlete

26 janar 2018 | 11:05

“Java e Modës” në Paris sapo ka nisur mirë dhe shumë të famshëm janë bërë pjesë e saj.

Ka qenë shfaqja e “Channel”-it ajo që ka çuar, ndër të tjerë, edhe këngëtaren Rita Ora në Paris. Ora është shfaqur me një veshje tepër rastësore, me një fustan të shkurtër “Channel” dhe një palë atlete pink. Pavarësisht prej thjeshtësisë me të cilën u paraqit, ylli shkëlqeu si zakonisht.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
AS Roma është duke u interesuar për mesfushorin Adnan Januzaj,…