Rita Ora sonte intervistohet nga ky politikan shqiptar

21 nëntor 14:28

Rita do të zhvillojë një bashkëbisedim me kreun e Tiranës, Erion Veliaj.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, përmes një njoftimi në rrjete sociale, ka bërë të ditur se do të zhvillojë një bashkëbisedim me Rita Orën. Ky diskutim zhvillohet në kuadër të konferencës virtuale “Diaspora flet”, e cila bëri bashkë shumë prej personaliteteve të njohura shqiptare në mbarë botën.

“Surpriza jonë për të gjithë ju: @ritaora dhe Kryetari i Bashkisë së Tiranës, @erionveliaj , sot në bashkëbisedim në përmbyllje të konferencës ‘Diaspora Flet 2020’. 🔥 E realizuar me shumë dashuri e përkushtim, ju ftojmë të na bashkoheni sot, prej 20:30 (CET)”, thuhet në njoftim.

Rita Ora ishte pritur në takim nga Erion Veliaj dy vite më parë në Tiranë, ku kishte ardhur për të mbajtur koncert.

Po ashtu, dyshja kanë bashkëpunuar edhe për rastin e tërmetit të 26 nëntorit 2019, meqë rast Rita shprehu gatishmërinë për t’ia ndërtuar shtëpinë një familje të prekur nga tërmeti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot iu dha lamtumira e fundit vajzës nga Ferizaj, Valentina…