Rosie ngrit temperaturat me fotot e fundit

14 tetor 13:46

Rosie Huntington-Whiteley ka ngritur temperaturat në të brendshme derisa ka shpërndarë fotografi në 10 vjetorin e linjës së saj te të brendshmëve …pak muaj pasi lajmëroi shtatzëninë e dytë

Ajo tregoi në gusht që është duke pritur fëmijën e dytë me burrin e saj, Jason Statham.

Të mërkurën, Rosie Huntington-Whiteley shpërndau disa foto të saj të bërë më parë, para se ta priste djalin e saj, tani katër vjeçar, Jack.

Rosie (34), festoi kështu 10 vjetorin e linjës së saj te të brendshmeve në kuadër të Marks & Spences, me fotografi që ajo i kishte realizuar më parë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndihma humanitare, migracioni, transporti ajror dhe tregtia do të jenë…