Rregullohet ura në Korenicë të Gjakovës (Foto)

12 maj 15:06

Ura në Korenicës të Komunës së Gjakovës tashme ka marrë pamje të re.

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, ka bërë me dije se rregullimit të kësaj ure, në të cilën ka investuar Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit, njëjtë do të veprojnë edhe në urat ku është e nevojshme intervenimi.

“Njëjtë do të veprojmë në të gjitha urat e Republikës së Kosovës që janë në kompetencë të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit”, ka thënë Lekaj.

Fotografia e Pal Lekaj

Fotografia e Pal Lekaj

Fotografia e Pal Lekaj

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrojtësi i Liverpool, Virgil Van Dijk është shpallur lojtari më…