Rummenigge kërkon qëndrimin e Heynckesit

14 janar 2018 | 16:43

Me rikthimin e Jupp Heynckes, Bayern Munchen e ka rigjetur ritmin dhe rezultatet nuk po mungojnë në Bundesliga e as në Ligën e Kampionëve.

Administratori i deleguar, Karl-Heinz Rummenigge shprehet se po punon për ta bindur Heynckesin të vazhdojë projektin. “Ne dëshirojmë që të vazhdojë dhe do të luftojmë për ta bindur. Nëse do të jetë e pamundur dhe do të kërkojë të largohet, atëherë pa dyshim zëvendësuesi i tij do të jetë gjerman”, ka thënë Rummenigge.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Drenasit përmes një reagimi për medie ka bërë…