“Sa kohë ke ti me..” Djemtë injorojnë komplet Oltën, largohen sapo bën pyetje

29 mars 12:54

Luizi bëri planin për të injoruar Oltën, por këtë plan duket se po e ndjekin edhe banorë të tjerë.

Teksa ndodheshin në ambientet e jashtme të shtëpisë, Olta pyet Lorencin se sa vite ka që është i lidhur me dashurën që ka lënë jashtë. Në atë moment Luizi ëshë ngritur për t’u larguar, pas tij e ka ndjekur edhe Lorenci, duke e injoruar dhe lënë pa përgjigje Oltën.

Olta: Sa vite ke ti me këtë të dashurën tënde?

Luizi: Natën e mirë bashkë

Lorenci: Ika dhe unë…po iki dhe unë. Ja se po shtrihem

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një 42-vjeçar nga Kosova është arrestuar ditën e sotme në…