Sahiti: Rëndësi ka qenë kryetari bëhet i gjallë

21 dhjetor 2017 | 10:45

Futbollisti Samir Sahiti ka reaguar pas deklaratave të kryetarit të Vëllaznimit, Shkëlzen Gashi, se do ta suspendojë.

Futbollisti mitrovicas me ironi ka thënë se rëndësi ka që Shkëlzen Gashi është shëndosh e mirë, pas “zhdukjes” për një kohë të gjatë.

“Nuk është rëndësi a më suspendon apo jo kryetari. Ai e di më mirë a mundet të më suspendojë. Me rëndësi është që kryetari dha shenja jete dhe qenka shëndosh”, ka deklaruar Sahiti për “Olle”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia australiane ka arrestuar dy persona pasi njëri prej tyre…