Sali Berisha për pushime në Kosovë, poston fotografi nga bjeshkët e Rugovës

19 gusht 2023 | 11:17

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha, ka zgjedhur Kosovën që të kalojë këtë fundjavë me disa nga familjarët e tij.

Berisha ka publikuar fotografi nga bjeshkët e Rugovës.

“Mirëmëngjes miq, ju përshëndes me këtë foto me Lilin dhe Dalilën në Rugovë”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Janë dërguar në Gjykatën e Prishtinës tre te dyshuarit lidhur…