Salih Zyba, kandidat i VV-së për kryetar të Therandës

17 gusht 16:57

Salih Zyba është kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Therandës.

Këtë e ka bërë të ditur dega e LVV-së në Therandë, të cilët përmes një postimi në Facebook kanë njoftuar se e kanë dorëzuar listën në KQZ për Kryetar dhe listën për kandidatët për asamble komunale, transmeton Klankosova.tv.

“Të dashur qytetarë të Therandës, aktivistë e simpatizantë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, pas procesit të brendshëm zgjedhor dhe pas miratimit nga kryesia në nivel qëndror, ju njoftojmë që kandidat për Kryetar të Komunës së Therandës është Salih Zyba”.

“Ndryshimi në Therandë është i domosdoshëm e Lëvizja VETËVENDOSJE! është alternativa e vetme dhe e duhura për ta bërë ndryshimin”.

“Në vazhdim po ua paraqesim edhe listën e kandidatëve për asamble komunale”.

 1. Liridon Fandaj
 2. Pranvera Berisha
 3. Hetem Muharremaj
 4. Laureta Tafaj
 5. Agron Maliqaj
 6. Jetmir Durmishi
 7. Valmire Kryeziu
 8. Drilon Zyba
 9. Festë Kabashi
 10. Qëndrim Elshani
 11. Pajtim Lezi
 12. Arbër Aliaj
 13. Florije Gegaj
 14. Arbes Gashi
 15. Islam Morina
 16. Erlida Bajrami
 17. Arsim Muqa
 18. Latif Krasniqi
 19. Astrit Daka
 20. Arsim Tafolli
 21. Arbërie Bytyqi
 22. Sami Buzhala
 23. Arjeta Morina
 24. Faton Zekolli
 25. Arberita Morina
 26. Faton Kololli
 27. Merlinda Bekteshi
 28. Besnik Kryeziu
 29. Albulena Krasniqi
 30. Granit Hoti
 31. Gentiana Daka
 32. Qendrim Gashi
 33. Veton Shala
 34. Yllka Kadolli

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gazetari dhe ish deputeti Milaim Zeka përmes një postimi në…