Samsung Galaxy S23 FE tani i disponueshëm për porosi paraprake edhe në Kosovë

01 dhjetor 2023 | 11:15

Seria më e re Samsung Galaxy S23 FE është e disponueshme për porosi paraprake në Kosovë, duke filluar nga data 1 dhjetor  dhe do të zgjasë deri më 14 dhjetor. Nëse bëni porosi paraprake për një smartphone Galaxy S23 FE, ju perfitoni dhuratë  kufjet Galaxy Buds FE, që do të plotësojnë përvojën e smartphon-it tuaj, duke ju ofruar audio të shkëlqyer. Samsung Galaxy S23 FE vjen në një dizajn ikonik dhe një kamerë superiore, duke ju mundësuar një përvojë të jashtëzakonshme të lojrave përmes ekranit dhe duke përmirësuar përvojat e përdoruesve.

Në vitin e ri me një telefon të ri premium

Galaxy S23 FE ruan dizajnin ikonik të serisë Galaxy S, por vjen me veçori të reja, si ekrani modern dhe kamera lundruese, e cila është mjaft rezistente  ndaj ujit apo pluhurit (standard IP68). Materialet dhe ambalazhet e ricikluara të përdorura sigurojnë qëndrueshmëri dhe funksionalitet. Seria Galaxy S23 FE është e disponueshme në tre ngjyra të ndryshme grafit, lejla dhe krem, për t’u përshtatur lehtësisht me stilin personal të përdoruesit. Fotot dhe videot marrin jetë me lentet 50 MP dhe zmadhimin optik 3x, ndërsa funksioni Nightography mundëson shkrepje të shkëlqyera edhe gjatë natës. Me veçori të tilla si modaliteti profesional dhe pamja e përmirësuara falë AI të integruar, regjistrimi i përmbajtjes bëhet edhe më i thjeshtë. Me një procesor të fuqishëm, një sistem ftohjeje të avancuar dhe një bateri afatgjatë, Galaxy S23 FE ofron një për përdoruesit përvoja  unike të lojrave  dhe përmbajtje transmetimit pa probleme. Ekrani dinamik AMOLED 2X 6,4 inç që përshtatet automatikisht me kushtet e ndriçimit përmirëson më tej përvojën e përdoruesit.

Porositni paraprakisht dhe përfitoni nga oferta e jashtëzakonshme

Galaxy S23 FE tani është i disponueshëm për porosi paraprake me një çmim promocional prej 749 €. Gjithashtu, ju përfitoni dhuratë  kufjet Galaxy Buds FE për çdo porosi paraprake të një smartphone-i Galaxy S23 FE. Oferta promocionale zgjat nga 1.12. deri më 14.12.2023. ose deri në mbarim të stokut. Për më shumë informacion rreth ofertave Samsung, ju lutem vizitoni link-un.

**Samsung Electronics Austria GmbH nuk kontrollon ose ndikon në çmimet e shitjes me pakicë të partnerëve të tij. Partnerët e Samsung vendosin në mënyrë të pavarur për çmimet e tyre me pakicë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata Evropiane e Hendbollit (EHF) ka publikuar numrin e skuadrave…