Santiana puth mbi 100 herë Bucin, në garën me puthje

07 dhjetor 2023 | 11:32

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë sfiduar me lojën e puthjeve.

Kësisoj, Edona është sfiduar duke i dhuruar puthje Azemit (58), derisa Kaderi ka garuar me ta, duke i dhënë puthje Lumbardhit (60).

Kaderi me Lumbardhin kanë triumfuar kundër tyre.

Më pas, Santiana i ka dhuruar puthje Bucit (107), derisa kanë garuar me Albën, e cila i ka dhënë puthje Blerandos (87).

Fitues në këtë grup rezultuan Santiana dhe Buci.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës sot ka lansuar masën e punësimit për…