Savanna e Milot Rashica këndojnë ‘Shqipërinë e dua’, e djegin atmosferën

16 qershor 22:31

Milot Rashica ka qenë mysafirë “n’Kosovë Show”, por bashkë me të aty ka qenë edhe grupi Savanna, të cilët janë përkujdesur për atmosferën

Bashkë me Milot Rashicën dhe ecjen përpara të Kombëtares se Kosovës, e cila nuk di për humbje që 14 ndeshje rëndë, në “n’Kosovë Show” kanë qenë mysafirë.

Rashica në një prononcim për këtë emision ka thënë se ai nuk do të ndërronte asnjë Kombëtare me Kosovën.

Ndërkaq, në këtë emision, ku ishin të ftuar edhe Savanna janë kënduar këngë si ajo “Shqipërinë e dua”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka përsëritur se dekreti i…