Selena Gomez kritikohet për paraqitjen në “Met Gala”

09 maj 11:28

Mbrëmja e “Met Gala” mblodhi shumë yje të famshëm në një nga ceremonitë më prestigjioze në botën e Hollywoodit.

Shumë prej të pranishmëve rrëmbyen vëmendjen me paraqitjen e tyre, ndërsa pati edhe nga ata që këtë herë nuk ia qëlluan në veshje. Një ndër to ishte këngëtarja Selena Gomez, e cila u paraqit me një fustan të gjatë me material tyl me shkëlqim dhe nuk mori lëvdata nga adhuruesit dhe të pranishmit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kirsten Dunst dhe i fejuari Jesse Plemons janë bërë prindër…