Selena Gomez lanson koleksionin me ‘Puma’-n

30 nëntor 11:19

Këngëtarja Selena Gomez ka lansuar koleksionin e parë të dizajnuar nga ajo, këtë e bëri në bashkëpunim me kompaninë ‘Puma’. Koleksioni i saj u quajt “STRONG GIRL”.

Për këtë koleksion ajo për revistën “Elle” u shpreh se ndonjëherë kalon ulje dhe ngritje të çuditshme, por në përgjithësi tha se njerëzit duhet ta veshin atë që ndihen rehat.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja Selena Gomez ka lansuar koleksionin e parë të dizajnuar…