Selena Gomez thotë se lidhjet e saj janë ‘mallkuar’

22 qershor 14:49

Selena Gomez ka folur për lidhjet e saj në kopertinën e “Vogue Australia”.

Ajo deklaroi se lidhjet e saj janë të mallkuara.

“Unë mendoj se shumica e përvojave të mia në marrëdhënie janë mallkuar”, tha ajo.

Këngëtarja, 28 vjeçe, ka pasur një numër romancash me emra të njohur dhe ndarje, gjatë dekadës së fundit, duke përfshirë edhe sensacionet e pop-it, Justin Bieber dhe The Weeknd.

Ish-ylli i Disney vazhdoi të shpjegojë pse e titulloi albumin e saj në vitin 2020 dhe linjën e re të kozmetikës ‘Rare’, duke konfirmuar se fjala ka një kuptim sentimental për të.

“Unë mendoj se kisha nevojë të gjeja se cila ishte ajo fjalë për mua, sepse ndihesha aq më pak sesa në marrëdhëniet e kaluara dhe kurrë nuk ndihesha e barabartë”, shtoi ajo.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës në mbledhjen e saj të fundit ka…