Semi dhe Graniti flirtojnë në prani të Fifit

25 tetor 11:56

Semi është magjepsur nga sytë e Granitit, këtë gjë këngëtarja ja shprehu paraditen e sotme teksa të dy ishin duke konsumuar së bashku kafenë e mëngjesit.

“Uaua çfarë sysh. Po ti shoh tani dhe ke copëza me shumë ngjyra brenda në të”,- i tha Semi.

Kujtojmë se marrëdhënia mes Granitit dhe Semit ka qenë shkak për shumë momente xhelozie nga ana e Fifit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasada e ShBA-së ka falënderuar pjesëtarët e FSK-së që kanë…