Sevilla shkarkon trajnerin Machin

15 mars 16:11

Pas eliminimit nga Evropa Ligës, Sevilla e ka shkarkuar trajnerin Pablo Machin.

Lajmi është bërë i ditur nga skuadra e La Ligas spanjolle të premten në faqen zyrtare. Në krye të skuadrës është vendosur drejtori i futbollit Joaquin Caparros deri në fund të stinorit.

Sevilla u eliminua në 1/8 e finales të Ligës së Evropës nga Slavia e Pragës pas lojës shtesë të enjten mbrëma.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit…