Shakira ndryshon look, ja ngjyra e re e flokëve të saj

03 maj 14:26

Diva latine Shakira, e njohur ndryshe për flokët e saj bionde kaçurrela, ka ndryshuar imazhin e saj.
Ajo postoi një foto me flokë të kuqe në Instagram.
“Unë jam gati të largohem nga shtëpia dhe të filloj regjistrime të reja dhe të takoj njerëz interesantë dhe t’ju prezantoj bashkëpunime të reja.
Dhe e gjithë kjo falë masave parandaluese dhe vaksinës ”, ka shkruar ajo poshtë fotos.

arandaluese dhe vaksinës ”, ka shkruar ajo poshtë fotos.

 

Shakira: Shakira Isabel Mebarak Ripoll, a Colombian singer and dancer,  looks such a vision in her white bikini and thong.
Amazon.com : Shakira/Isabel Mebarak Ripoll 8 x 10/8x10 GLOSSY Photo Picture  : Everything Else

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qytetarët do të kenë mundësi që telefonat e tyre celularë…