Shakira vendos të bëjë paqe me ish-partnerin e saj Pique, kjo është arsyeja

21 shkurt 2024 | 12:46

Këngëtarja me famë botërore Shakira ka qenë mjaft e përfolur për ndarjen e saj me futbollistin Pique.

Dy vite pas ndarjes së tyre, këngëtarja vendosi të falte ish-partnerin e saj dhe të lejonte tanimë të dashurën e tij Clara Chia të jetonte me dy fëmijët e saj.

Kjo zgjedhje e Shakirës ka ardhur për shkak të shumë diskutimeve mes babait të saj dhe Pique. Sipas burimeve, babai i Shakirës ka kërkuar të bëjnë paqe për hirë të fëmijëve.

Shakira ka treguar se është në gjendje të bëjë gjithçka për fëmijët e saj dhe ka vendosur të bëjë paqe me ish-partnerin, duke lënë kështu edhe dhimbjet e forta të ndarjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Emërtimin e Rrugëve, i emëruar nga Kuvendi Komunal…