Shala nderon Fehmi dhe Xhevë Lladrovcin: Sa më shumë që kalon koha, aq më të vlerësuar jeni

22 shtator 2023 | 15:13

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe deputeti i PDK-së, Ferat Shala, ka nderuar Fehmi dhe Xhevë Lladrovcin në 25-vjetorin e rënies heroike të tyre.

Shala ka thënë se sa ma shumë kalon koha, Fehmiu dhe Xheva janë më të vlerësuar dhe të paharruar.

“Në nderim të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci. Sa më shumë që kalon koha, aq më të vlerësuar e më të paharruar jeni. Lavdi!”, ka shkruar Shala në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka njoftuar se ka ndërruar…