Shaqiri, City: Deri në fund luftojmë për titull

26 nëntor 2018 | 18:52

Futbollisti shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka thënë se ata do të luftojnë deri në fund për titullin e Premierligës.

“Ne do të jemi deri në fund për titull. Ne nuk duhet ta shikojmë Manchester Cityn, ne duhet ta shikojmë vetëm veten dhe të mundohemi të japim më të mirën nga vetja. Çdo ndeshje e ka historinë e vet dhe ne shikojmë ndeshje për ndeshje se ku qëndrojmë në fund të sezonit. Nëse ju fitoni ndeshje si këto, atëherë ju do të luftoni deri në fund, të vazhdoni të punoni dhe të fitoni ndeshje të vështira”, ka thënë Shaqiri.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pas homazheve me…